-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Protez Saç Uygulaması
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

Kaza Sonucu Dökülmeler

 

Travma veya yanık gibi kazalar saç köklerinde dönüşü imkânsız ciddi hasarlara yol açar. Saçın tamamında veya belli kısımlarında görülen kellik sorunlarında artık saç ekimi veya diğer cerrahi yöntemler çok fazla uygulanmaz. Çünkü bu tür saç dökülmelerinde kişiler ciddi cilt hastalıkları yaşayabilir.

HairHome olarak bu konuda ümidini yitirmiş tüm insanlara mucize saçlandırma yöntemi "Fonodesgraft" ile kesin bir çözümlü saçlandırma olanağı sunuyoruz. Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmadan, cildinizde kanama veya acı verici bir işlem olamadan saç renginiz ve kalınlığınızla birebir uyumlu son derece doğal ve gerçek bir saçlandırma tedavisi uyguluyoruz.

Örneğin basit olarak üretilmiş ve cilde alerji yapan peruklarda olduğu gibi terleme yapmaz. Banyo yaparken veya yüzerken düşmez ve zarar görmez. Normal saçlarınızı kullandığınız gibi kullanabilirsiniz. Bu yönleri ile sıradan peruklardan ayrılır. Fonodesgraft son derece konforlu bir saçlandırmadır ve genel saç renginiz ve saç yapısı ile uyumlu hazırlanır.

 Yaklaşık 2 ay gibi bir süre titiz çalışmalarla kişiye özel saç yapılır. Hiçbir donör gerekmeden hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. İster uzun ister kısa, isterseniz rengini de siz belirleyebilirsiniz. Yalnızca saçınızın sorunlu bölgesi içinde fonodesgraft saçlandırma talep edebilirsiniz. HairHome kişiye özel sunduğu bu uygulama için garanti olanağı sunmaktadır. Kesme, dikiş, kanama, acı olmadan kısa sürede eskisinden daha güzel saçlara sahip olacaksınız.         
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »saç protezi @protez saç çözümleri
Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz