-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Protez Saç Uygulaması
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

Kemoterapi

 Kemoterapi; kanser  hücrelerini öldürmek için kullanılan ilaçlarla yapılan tedavi yöntemidir. Bu ilaçlar  kanser hücrelerine saldırarak büyümelerini engellemek suretiyle çalışırlar. Tedavide kullanılan ilaçlar, ne yazık ki kıl köklerini ve bedendeki normal hücrelerinde büyümelerini etkileyebilirler.

Bu ilaç tedavisinin kullanıldığı dönemde kişi de ciddi şekilde saç dökülmesi meydana gelmektedir.

Dolayısıyla kemoterapi ile dökülen saçlar tedavi bittiğinde tekrar uzamaya başlar. İlk başlarda saçlar tüy şeklinde çıkmaktadır. 6 İla15 ay sonra saçlar eski haline gelirler.

Kemoterapi

Özellikle kanser hastalarının belli bir süre için saçsız kalmalarına yol açan kemoterapi tedavisinde hastalar saçı olmadığı için moral bozukluğu yaşamaktadır. Bu yüzden kellik veya saçsızlık yaşayan hastalar yıllarca saçlarının gelmesini beklemek zorunda değiller.Tam bu noktada fonodesgraft  gerçek saç sistemi ile size HairHome saçlandırma merkezimizde gerçek saçları uzayana kadar  Fonodesgraft systems ile saçlandırma  yapılabilirler.

Fonodesgraft bir ömür kullanım için değildir. 2-3 yıl kadar kullandıktan sonra ister yenisini yaptırabilir, isterseniz eski saçlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kemoterapi tedavisi görenlerin bu dönemde diğer cerrahi müdahale gerektiren saç ekimi tedavilerini uygulamaları uzmanlar tarafından kesinlikle tavsiye edilmeyen bir durumdur. Ancak fonodesgraft saçlandırma cerrahi bir ekim işlemi gerektirmediği için uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Kemoterapi aldığınız süre boyunca saçlarınız başınızda durabilir. Çünkü fonodesgraft terletmez,kaşındırmaz, alerji yapmaz ve uygulanırken kesim, kanama, acı veya tıbbi bir işlem gerektirmez. HairHome merkezimizde bu işin uzmanları tarafından kişiye özel hazırlanan fonodesgraft dermokozmetik bir ürün hizmetidir. Günlük hayatınızda herhangi bir zorluk ve sıkıntı oluşturmaz.

HairHome kişiye özel ürün hazırlar ve bu ürünü hazırlarken kişinin saç tipi örneğini inceler, saç analizi ve saç dökülmesi meydana gelen alanın krokisini çıkarır. Tüm işlemler ve uygulama profesyonel bir ekip tarafından büyük bir titizlikle yapılır. Kişilerle uygulama öncesi detaylı bir görüşme yapılır “bir zamanki saçlarınız” hakkında ve nasıl bir imaj ve saç rengi istediği konusunda önceden görüşülür.

Daha kısa sürede daha doğal görünümlü saçlar için hayallerinizi ertelemeyin.         
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »saç protezi @protez saç çözümleri
Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz