-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Protez Saç Uygulaması
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

Pelat

 

 

Pelat; bir tür deri hastalığıdır.Bu hastalık saçlarda bölgesel dökülme meydana getirir.Pelat mikroplu bir  hastalık değildir. Kişinin sinir, stres, ruhsal bozukluğu ile ilgilidir.Ani büyük bir sıkıntı ile meydana gelen hastalık yoğun bir şekilde saç dökülmesine neden olur ve  halk  dilinde  saçkıran  olarak bilinir.

 

Saç dökülmesi tedavisi, yetişkinlerde ve çocuklarda öncelikle sebebe yönelik tanı ve tedavi ile beraber yürütülmektedir. Eğer kozmetik nedenden dolayı yani saç bakımında kullanılan üründen kaynaklanan bir saç dökülmesi var ise, tedavide kullanılan ürünün değiştirilmesi, medikal bir ürün kullanılması ya da saç yıkama şeklinin değiştirilmesi, uzmanın önerdiği şekilde yıkama yapılması gerekebilir.  Saç dökülme sebeplerinde öncelikle psikolojik nedenli olan alopesi,areata,  pelat adı verilen rahatsızlıkların tedavisi, bunun dışında besinlerle alakalı besinlerdeki eksikliğe bağlı yani çinko, demir eksikliği, gibi besinlerden kaynaklanan saç dökülmesinin tedavisi, ateşli hastalıklara bağlı olan saç dökülmesi tedavisi, saç derisinde mantar hastalığı var ise buna bağlı ağızdan ve ya saç derisinden bazı kremler ya da losyonlarla  uygulanan tedavi yöntemleri kullanılır.

Halk arasında daha çok saçkıran olarak bilinen bir kellik durumudur. Pelat daha çok psikolojik etkenlere bağlı olarak meydana gelir. Sinir, stres ve ruhsal çöküntülere bağlı olarak gelişen saçkıran erkek ve kadınlarda sıklıkla görülen bir kellik sorunudur. Saçın tamamında olabildiği gibi belli kısımlarında da olabilir. HairHome merkezimizde her türlü yöntemi denediği halde bu durumu çözüme ulaştıramayan kişilere kesin tedavi çözümleri sunuyoruz. Merkezimizde öncelikle bu durumun neden meydana geldiği araştırılır. Aslında bazen kullanılan medikal ürünlerde Pelat saç dökülmelerine neden olabilir. Yalnızca size özel hazırladığımız saç bakım ürünleri ile bu sorunun çözülmesi mümkün olabilir.

Pelat saç dökülmelerine vücuttaki vitamin eksiklikleri de neden olabilir. Ağızdan verilen vitamin ve deri üzerine uygulanacak medikal tedavi yöntemleri ile kolayca çözüme ulaşabilir. HairHome olarak saç dökülme sebebiniz ne olursa olsun çözümlemek üzere hizmet veriyoruz. Her türlü saç dökülmeleri ve saçlandırma, ilgi ve profesyonellik alanımızdır. Kellik sorunu yaşayan kişiler güvenle web sitemiz üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirler.

Saç dökülmeleri eğer beslenme alışkanlıklarınızdan dolayı meydana geliyorsa o halde hem beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek hem de bu süreçte saçınızın daha hızlı gelebilmesi için medikal tedavi yöntemlerine başvuruyoruz. HairHome Türkiye’nin en kesin ve garantili saçlandırma merkezi olup bu konuda titiz çalışmalara devam ediliyor. Gelişen teknoloji ile yeni buluşlar ve en kolay saçlandırma tedavileri merkezimizde uygulanıyor. Uzmanlarımız bu süreçte kişiyle birebir çalışarak güler yüzlü ve samimi bir çalışma gerçekleştiriyor.         
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »saç protezi @protez saç çözümleri
Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz