-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Protez Saç Uygulaması
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

Radyoterapi

Radyoterapi

Kanser hastalarında uygulanan bir ışın tedavisi yöntemi olan radyoterapi kemoterapiye nazaran hücrelere daha az zarar verir. Yalnızca uygulandığı bölgede saç dökülmesi meydana gelir. Uzun süre saçların gelmeyecek olması hastalarda psikolojik mutsuzluklara yol açar. Bu süreçte moral ve mutluluk çok önemlidir. Eğer moraliniz saçlarınız yüzünden bozuluyorsa o halde HairHome saçlandırma merkezimizde bu sorunu çözebiliriz.

Yalnızca saç dökülmesi yaşadığınız bölgede diğer saçlarınızdan ayırt edilemeyecek kadar gerçekçi saçlara sahip olacaksınız. Son yılların en gelişmiş saçlandırma yöntemi ve ürünü “fonodesgraft” systems merkezimizde profesyonel olarak uygulanıyor. Başka hiçbir yerde uygulanamayan bu yöntem kısa sürede tıbbi müdahale gerektirmeyen bir saçlandırma tedavisidir. “Fonodesgraft” HairHome markasıdır.

Radyoterapi süreci sizin için zaten yeterince yorucu ve sıkıcı olacaktır. Bu yüzden saçlandırma yaptırırken, kan, kesim, acı duymak istemezsiniz. Fonodesgraft tam da aradığınız bir saçlandırma ürünüdür. Kişiye özel hazırlanır ve uygulama esnasında kesinlikle ameliyat türü bir işlem gerektirmez.

Radyoterapi tedavisi gören hastalara uzmanlar kesinlikle saç ekimi veya cildi tahriş eden peruk veya saçlandırma yöntemlerini tavsiye etmiyorlar. Tamamı ile doğal ve ameliyatsız dermokozmetik bir ürün olan fonodesgraft radyoterapi ve onkoloji uzmanlarının önerdiği bir üründür. En zor ve imkânsız kellik sorunlarınız için merkezimize başvurabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun farklı ve kişiye özel tedavi yöntemleri ile hayal ettiğiniz saçlara kavuşacaksınız. Haftanın 7 günü 24 saat online veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.         
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »saç protezi @protez saç çözümleri
Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz