-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Protez Saç Uygulaması
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

Androgenetik Saç Dökülmeleri

 

Androgenetik saç dökülmeleri genetik ve hormon değişikliklerine bağlı olarak tüm dünyada en sık rastlanan saç dökülme şeklidir. Erkek kadın herkeste görülmesi mümkün olan androgenetik saç dökülmelerinde kafanın belli kısımlarında geri dönüşü imkânsız bir kellik durumunun meydana gelmesidir. Saç ekimleri veya diğer tıbbi müdahaleler ile çözüme ulaşması zor olan bu duruma HairHome saçlandırma merkezimizde fonodesgraft yöntemi ile en gerçek ve doğal saçlandırma tedavisi yapıyoruz. Doğal saç renginiz ve saç kalınlığınızla birebir aynı olarak yapılan bu saçlandırma tedavisinde cerrahi ve tıbbi bir müdahale olmadan sizlere en gerçekçi ve kullanımı kolay saçlandırma yöntemi uyguluyoruz.

Fonodesgraft saçlandırma yöntemi kişiye özel uygulanıyor. Androgenetik saç dökülmeleri konusunda en kesin çözüm olarak uygulanan bu yöntem için yaklaşık 2 aylık bir çalışma sürecimiz oluyor. Birebir saçlarınızla aynı renkte ve kalınlıkta saçlara sahip olacağınız bu uygulamada uzun veya kısa saçlandırma yapılması yine sizin tercihinize göre belirleniyor. Günlük kullanım için de uygun olup ister denize girin ister yıkanın. Diğer peruk ve saç ekimi yöntemlerinde olduğu gibi kesinlikle hava almama gibi bir problem yaşamazsınız.

Terleme, cilt yaraları veya cilt üzerinde kaşıntı oluşturmayan tamamı ile doğal bir saçlandırma yöntemidir. Bu konuda profesyonel bir kadro ile HairHome saçlandırma merkezimizde gece gündüz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.         
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »saç protezi @protez saç çözümleri
Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz