-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Protez Saç Uygulaması
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

Kullanıcı Yorumları

Her ne sebepten olursa olsun saç sorunu yaşayan ve kalıcı çözüm bulmak için bize başvuran, resim ve yorumları için hairhome üyelerimize teşekür ederiz.

Saç sorunları yaşayanların, karar vermelerinde kullanıcı yorumlarının ışık olması dileği ile

 

 http://hairhome.com.tr/index.php?s=videogaleri&altcad=45

"Fonodesgraft "KULLANICI GÖRÜŞLERİ VİDEO İZLEYİN yes

 

 

Merhaba:H.İbrahim Turizmci:

Ben Fonodesgraft tekniği ile arzu ettiğim saç yoğunluğuna ulaşmış bulunmaktayım. Dolayısıyla Saç Ekimi yaptırmadım. Kullanılan yöntem ister mezoterapi, ister PRP isterse cerrahi Saç Ekimi olsun sonuç eğer ki kişinin beklentisi olan saç yoğunluğu şeklinde değilse maalesef mutlu olmak mümkün olmuyor. Fonodesgraft ı hem zahmetsiz, hem acısız hem de pratik olması nedeniyle yoğun saç görünümü isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

.......................................................................................................................................................

 

Merhaba: Erman.E Sporcu.

24 yaşındayım bu yaşta saçlarımın dökülüyor olması beni strese boğmuştu saç dökülmemi durdurmak için araştırmadığım yöntem ve kullanmadığım bitkisel ürün kalmadı. Sonunda anladım ki genetik saç dökülmesinin bir çözümü yokmuş.

Saç ekimi ile ilgili de araştırmalarım oldu, fakat bu araştırmaların sonucunda fark ettim ki benim karar kılmamla da alakası yokmuş. Saç ekimi yaptırmak için gittiğim plastik cerrahı Uzm.dr. kanımın sulu olduğunu ve bu nedenle saç ekiminin % 70 oranında olumsuz olacağını ve işe yaramayacağını söyledi.

Bunun üzerine arkadaşım Hairhome saçlandırma merkezinden bahsetti. Gerçek saç ile kalıcı bir şekilde saçlandırdıklarını duyunca gerçekten heyecanlandım. Bunun üzerine Hairhome Saçlandırma Merkezi’ne gitmeye karar verdim. Bana Fonodesgraft hair sistemini o kadar güzel ve samimi anlattılar ki ben de yaptırmaya karar verdim.

Hairhome ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır...........

……………………………………………………………………………………………

 

Merhaba:M.Ö Öğretmen

Eşimde genetik olan saç dökülmesinden dolayı aile yaşantımız ve eşimin iş yaşantısı son derece olumsuz şekilde etkilenmeye başlamıştı. Hayat arkadaşımın bu sorundan dolayı mutsuz oluşuna dayanamıyordum.

Eşimin saçsızlık sorununa çözümler bulmaya çalıyordum. Bu nedenle saç ekim firmaları ile görüşmelere gittik.Yapılan saç analizi sonucunda saç ekim uzmanı plastik cerrahi doktorları eşimin açık alanın genişliği, kendi saçındaki donör saçının  az olması ve eşimin sağlık sorunlarını nedeni ile saç ekimi yapılamayacağını söylediler.

Tabi ki hemen umutsuzluğa kapılmadım ve araştırmalarıma devam ettim. Araştırmalarıma devam ederken internette Hairhome Saçlandırma Merkezi’nin web sitesini ile karşılaştım ve incelemeye koyuldum. Ameliyatsız Fonodesgraft saç sistemi ile saçlanılacağını okuyunca dünyalar benim oldu sanki.  Bunun üzerine hemen arayıp randevu aldım. Hairhome saç sorunları uzmanı ile görüşmelerimizde ilk sorduğum soru  eşim halı saha maçı yapmayı ve yüzmeyi çok sever.  Fonodesgraft saç sistemi  eşimin sosyal faaliyetlerini etkileyip etkilemeyeceği oldu. Hairhome saç sorunları uzmanı böyle bir sorun olmayacağını ve bu sistemi kendine önem veren ve sizin gibi araştırmacı kişiler, sanatcıların,futbocular ve ünlülerinde,Fonodesgraft hair systems kullandığını örneklerle söyleyerek içimi rahatlattı.

Eşimin saçsızlık sorununa kalıcı ve doğal çözüm getirdiği için Hairhome firmasına teşekkür ederim........

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Merhaba:P.P  firma sahibi

3 ay önce Hairhome Saçlandırma Merkezi’nde saç ekim ünitesi ile saçlı görselliğime kavuştum. Öncelikle bana bu imkânı sağlayan Hairhome ailesine çok teşekkür ederim.

Sosyal çevrem yeni saçlarımı gerçekten çok başarılı buldular. Aradan zaman geçti ve arkadaşım bana saç ekimi için randevu aldığını ve benimde yanında olmamı istediğini söyledi. Ben de arkadaşımı kırmadım ve beraber saç ekim merkezine gittik.

Saç ekimi için görüşmeye gittiğimizde bizi karşılayan heyet görüşmelerde benimde olmamın sorun teşkil etmediğini söyledi. Arkadaşım o sırada saç ekimi yapan uzmanlara beni göstererek arkadaşıma da ekim yapar mısınız? Diye sordu. Bu sorunun üzerine uzman: Pardon anlamadım deyincearkadaşım benim de saçsız olduğumu söyledi ama uzman inanmadı. Uzman yanıma gelip arkadaşınız şaka yapıyor galiba dedi. Ben de hayır doğru söylüyor ben de saçsızım Fonodesgraft hair systems kullanıyorum dedim bunun üzerine uzman baktı ve inanamadı. Bu olaydan sonra anladım ki Hairhome söylediklerinin arkasında durmuş. Uzmanların bile anlayamayacağı bir iş çıkartmışlar. Hairhome ailesine çok teşekkür ederim

Saçsızlık sorunu yaşayan herkese Hairhome Fonodesgraft hair systems diyorum. 

Yaşamadan Bilinmez Sizde Yaşayın kesinlikle öneriyorum.

,,,,,,,Fonodesgraft hair systems ile Bir Zaman ki Saçlarıma Kavuştum ........

………………………………………………………………………………………………

Merhaba: S.S,Rentekar Oto

Cerrahi Saç Ekimi uygulamasında elde edeceğim saç yoğunluğu benim istediğim yoğunlukta olmayacağı için tercih etmediğim bir yöntemdi. Bu durumu kabullendikten sonra istediğim yoğunlukta saçlandırmayı en doğal nasıl elde edebilirim diye sorarak Protez Saç sektörünün geldiği son noktanın Fonodesgraft tekniği olduğunu öğrendim. hem zahmetsiz, hem acısız hem de pratik olması nedeniyle yoğun saç görünümü isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

..................................................................................................................................................

Merhaba:Nesrin,S İnsan kaynakları

Annem kömür sobasından yanan soba kovasını çıkarırken naylon parçası başıma düştü. Naylonun düştüğü yerde ki kafa derim birinci derece yandı. Tedavi sonrasında da başımın yanan bölümlerinden saç çıkmadı. Yaptığım araştırmalar sonucu saç ekiminin de yapılamayacağını öğrendim. Bir müddet peruk kullandım fakat peruk yüzünden yüzemiyordum ve kafamdan çıkacak korkusu ile sosyal faaliyetlerimi rahatça yapamıyordum. Ömrümün sonuna kadar böyle kalacağımı düşünmeye başlamıştım ki Hairhome Saçlandırma Merkezi ile tanıştım. Şu an Fonodesgraft hair systems  kullanıyorum tüm sosyal sportif faaliyetlerimi yapabiliyorum saç system kullanımından ve Hairhome ailesinden çok memnunum......

………………………………………………………………………………………………

 

Merhaba: Özgür,A satış temsilcisi

Mesleğim gereği dış görünüşüme dikkat etmek zorundayım. Toplum sizlerinde bildiği gibi alacağı üründen önce ürünü kimin sunduğuna bakar. Ameliyatsız saçlanım konusunda ki araştırmalarım sonucunda  Hairhome Saçlandırma Merkezi ile tanıştım. Randevu alıp görüşmeye geldiğimde Hairhome ailesinin dürüstlüğüne inanarak yaptırmaya karar verdim. Ve iyi ki yaptırmışım diyorum. İhtiyacı olanlara Fonodesgraft hair systems tavsiye ederim......

 

 

HAIRHOME  "Fonodesgraft hair System's 

Protez Saç olarak anılan bu sektörde en doğal en gelişmiş tekniği kullanmamız hem de kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız nedeniyle farklı olduğumuzu düşünüyorum.

 

http://hairhome.com.tr/index.php?s=videogaleri&altcad=45

"Fonodesgraft" KULLANICI GÖRÜŞLERİ VİDEO, İZLEYİN yes

 

En Doğal En Gelişmiş Sağlıklı Saç Sistemi

 

DİĞER   YORUMLAR      

Merhaba: müzisyen

Merhaba: Garson

Merhaba: Veteriner

Merhaba: Esnaf

Merhaba: Kuaför

Merhaba: Diş Teknisyeni

Merhaba: Futbolcu

 


          
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »saç protezi @protez saç çözümleri
Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz