-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Uzman Görüşü
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

Merak Etikleriniz

- Sağlık açısından  bir sorun  teşkil eder mi?

 

En büyük özelliği sağlığı etkileyecek hiçbir fonksiyona sahip olmaması herhangi cerrahi operasyonla yapılmadığından bir komplikasyonda olma ihtimali yoktur. Hatta tam tersi bir çok hastane ve kliniklerde değişik saç rahatsızlıklarda (tıbbı bir çözümü olmayan) hastalara tavsiye edilmektedir.

 

- Kafa derim hava alıyor mu? Su geçiyor mu?

 

Evet hava ve su geçiriyor. Saçlanım tamamen doğal gerçek saç ile saçlanımdır. Alt yapısı geçirgen üniteden oluşmaktadır. Su ve hava ile evet cildiniz temas halindedir.

- Bu sistemin bakımı?

 

Hiç bir zaman unutulmamalıdır ki; her şeyin bakıma ihtiyacı olduğu gibi saç sistemlerinin de bakıma ihtiyacı vardır. Bakım süreleri kişilerin yaşam tarzına ve kullanılan ürünlerin özelliklerine göre değişebilmekle birlikte, ortalama 4 hafta da bir bakım gereksimi vardır. Sizlerde kişisel bakım yapabilirsiniz.

 

- Saç sisteminde saçlar uzuyor mu?

 

Saç sistemi kişiye özel hazırlanır. Saç sabitleme işlemi saç tasarım uzmanları tarafından istenilen  uzunluğa getirildikten sonra kullanıma bırakılıyor. Amaç uzaması haricinde her şey size göre tasarlanıyor.

Belli oluyor mu?

 

Siz söylemezseniz kimse anlamayacak. Ama inanın söyleseniz de kimse inanmayacak.

- Süreç nedir?

 

Bir zamanki saçlarınıza ve eski görüntünüze 2 ay civarında kavuşacaksınız, bu kadar zaman beklediniz 2 ay bize müsaade ediniz,Hair Home sizi önemsiyoruz

- Saç sisteminiz nedir?

 

Hairhome saç sistemi kendi içinde civarı farklı metod dan oluşmaktadır. Kişiye özel saçlanım, belirlenen bölgeye sabitleme, kişiye özel açık alanı kapatmakta en sağlıklı metottur.

 

- Kişiye Özel uygulama Nedir?

 

Kişiye özel uygulama saç sorunu yaşayan ve saçlanmayı düşünen bir adayın dökülmüş olan bölgenin saç analizinin yapılması v.s...

Kişinin yaşam tarzına göre saçlanım tasarımı.v.s

Kişinin cildine uyumlu saç ünite metot analizi belirlenmesi v.s

Karakteristik özelliği, rengi, kalınlığı, dalga belirlenmesi v.s

Uygulama esnasında saç kesimi, şekil verilmesi gibi tüm bu çalışmalar kişiye özel uygulamadır.

- Alt yapının nasıl olması gerektiğini kendim belirleyebilir miyim?

 

Kişiye özel uygulamalarda alt yapının, yaşam tarzınız ve beklentileriniz göz önüne alınarak şekilleneceğinden, direk olarak sizin böyle bir seçim yapmanızı hairhome uzmanlık alanımızda beraber belirliyoruz.

 

- Kimler Kullanabilir?

 

Cinsiyet gözetilmeksizin, çeşitli sebeplerden dolayı doğuştan veya sonradan saçları dökülmüş olanlar, saçları halen dökülmekte olanlar rahatlıkla hairhome saç sistemini kullanabilmektedir. Ayrıca hairhome saç sistemini kullanabilmek için saçlarınızın tamamen dökülmesini beklemezsiniz.

 

- Kullanım Ömrü Ne kadar dır?

Kullanım ömrü, normal şartlarda 2-3 yıl arası değişebilmektedir. Bu süreç sizin kullandığınız ürünler ve saçlarınıza gösterdiğiniz itina ile doğru orantılıdır. Eğer saçlarınıza yeteri kadar özen göstermez, bakımını aksatır yada tavsiye edilen ürünler haricinde ürünler kullanırsanız bu süre daha da kısalabilmektedir.

 

- Duş Alabilir miyim?

 

Saç sabitleme sistemi ile rahatlıkla duş alabilir. Hayat ta hiçbir şeyinize engel de olmaz, bu sayede kişi duş öncesi de saç sistemini çıkarmak gibi bir durum söz konusu değildir.

 

- Önerdiğiniz Saç Sisteminde Dökülme Oluyor mu?

 

Saç sistemimizde irsi yada genetik dökülme faktörleri söz konusu olmadığından,bu tarz bir dökülme söz konusu değildir.Kişi saçlarını hor kullanması, çekiştirilmesi,sert fırçaların kullanımı gibi faktörler hem saçları yıpratmakla kalmıyor ömrünü de önemli ölçüde kısaltmaktadır. Ancak firmamız tarafından verilen tavsiyelerin dışına çıkılmadığında ,hem dökülme olmamakla birlikte  saç’ın ömrü de maximum seviyeye çıkmaktadır.

 

- Spor Yapabilir miyim?

 

Saç sistemimizi kullanan bir kişi birçok spor dalını rahatlıkla yapabilmektedir. Futbol, basketbol, valeybol, tenis, yüzme bunlar sadece bir kaçı.

 

- Garantisi var mı?

 

Saçlanım ve saçlandırma  garantisi tamamen, kişiye özel bir uygulama olduğundan, kişi bu kullanım süresi içinde saçlarına firmanın ön gördüğü şekilde bakmakla yükümlüdür.              

 

Saçlandırma  Garantisi ile Hairhome         
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »Protez saç ta Tercih ? Fonodesgraft
Merak Etikleriniz
     » Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
     »Saçlanım Garantisi
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz
         

Web Tasarım & Programlama Web Tasarım & Programlama WebPEK Yazılım