-->
  facebook twitter
hairhome saç sistemleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Protez Saç Uygulaması
  Hairhome Saçlandırma Merkezi
  Protez Saç Fiyatlandırma

HairHome

 

Protez Saçta Tercih? "Fonodesgraft" Hair System's

 

 

Saç kadın erkek herkesin dış görünümünü tamamlayan, tarzını ve zevkini yansıtan unsurdur. Ancak insanların saçlarından yana şikâyetleri de varoluştan beri devam etmektedir. Saç dökülmeleri farklı sebeplerden dolayı birçok insanın yaşadığı bir unsurdur. Bazen genetik etkenler, bazen bir kaza veya hastalık saç dökülmesinin nedeni olabilir. Saçlarda hiçbir cerrahi operasyon gerektirmeden uygulanabilen ve kişiye özel tasarlanan fonodesgraft hair system's son yıllarda kolay kullanım ve uygulanabilme özelliği ile birçok insanın tercihi olmaktadır. Fonodesgraft hair systems ile saçlandırma,da kişinin yüzüne, kişiliğine ve saç tipine uygun olarak hazırlanan bir tür dermokozmetik üründür. Banyo yaparken çıkarmanıza gerek olmayan ve önerilen bakım ile uzun yıllar kullanılabilen bu yöntem hairhome ailesi tarafından profesyonel olarak uygulanmaktadır. Saç bir mutluluk unsurudur, güzelliğin ve kişiliğin görünüme yansımasıdır. Hairhome profesyonel ekip ruhu ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sağlık sorunlarından dolayı veya alerjik etkenler yüzünden saç ekimi yaptıramayan veya basit ve kalitesiz malzemelerden yapılan perukları takamayanlar için kişiye özel saçlandırma hizmetleri veren bir firmadır. Çoğu peruklar hava almadığından veya suyu geçirmediğinden dolayı kafa derisinde sivilce veya yaralar oluşturur. Gerçekten insana saç mı yoksa ağır bir madde mi taşıyor hissi uyandıran bu tür kalitesiz ürünlerden ve markalardan uzak durmak gerekir.

Fonodesgraft hair system diğer firmalara göre ayırt edici özelliği ile saçlandırma konusunda istenilen kalite ve estetiği bir arada sunuyor. Saçın yalnızca bir bölümünde dökülme ve kelleşme sorunu olanlar için en ciddi problem bu kısımda uygulanan saçlandırmanın saçların geneli ile uyum sağlayıp sağlayamamasıdır. Hairhome bu konuda istediğiniz bütünlüğü sağlayacaktır. Çalışmalarımızda kişiye özel tasarımlar yaparken saç yapılacak kişinin saç köklerini, saç tipini ve rengini önce tespit edip ona göre tasarıma başlıyoruz. Kellik veya saç dökülmesi yalnızca erkekler için değil kadınlar için de ciddi sıkıntılar oluşturur. Çünkü saçlar görselliği etkileyen en önemli unsurlardır. "Fonodesgraft"  sağlıklı ve doğal saçlandırma ürünüdür. Yaklaşık 2-3 yıl garantili olarak kullanılır. Saç problemi olan herkese ve her cilde uygulanabilir. Kemoterapi, radyoterapi, kaza ve dökülmeler için doğal bir saçlandırma çeşididir. Gerçek saçla birebir uygun hazırlandığı için kesinlikle anlaşılmaz. Hatta söyleseniz bile kimsenin inanamayacağı kadar gerçekçidir. Alt yapısı da kişiye özel hazırlanır. Karakteristik özellikler, cilde uyumlu metot analizi, rengi, kalınlığı, dalga boyutu ve sıklığı ile son yılların en profesyonel saçlandırma uygulamasıdır. Kellik veya saç dökülme sorununuz ister doğuştan isterseniz sonradan olsun bunu çözebiliriz. Bunun için 2 aylık profesyonel ekiple çalışma yaparak sizleri memnun edici bir ürün hazırlıyoruz. Dünyaca ünlü marka fonodesgraft hair system's ile artık saç sorununuz en kolay şekilde çözülecek. Spor yapmayı sevenler ve bunu günlük olarak yapmak zorunda olanlar saçlarında hiçbir oynama veya bozulma olmadan sporunu yapabilir. Yüzmeyi sevenler her gün yüzmeye gidebilir. Saçlarını kurutup tarayabilir.

Hairhome sizler için en iyisini düşünür. Bize başvurduğunuz andan itibaren güler yüzlü ve samimi bir ortamda istediğiniz saçlara kavuşacaksınız."Fonodesgraft" bir hairhome markası olup hiçbir cerrahi ve tıbbi müdahale gerektirmeden sizi hayal ettiğiniz

bir zaman ki saçlara ulaştırır. Dermatolog, tıbbi onkoloji ve plastik cerrahi uzmanlarının önerdiği bir saçlandırma çeşididir. Kafanın tamamında uygulanabildiği gibi yalnızca sorunlu bölgede de uygulanabilir. Korkulacak hiçbir şeyin olmadığı, fonodesgraft hair system's dikiş, Kanama, yara veya iz kalmadan insanlara doğal saç yerleştirme hizmetleri sunuluyor. Saçlarınıza banyo sonrasında istediğiniz şekli verebileceğiniz gibi tasarımda kendi istediğiniz renk ve modeli de tercih edebilirsiniz. Gençlerde, orta yaş gurubunda ve ileri yaş gurubunda da uygulanabilen bir yöntemdir. Saçı dökülen, ileriki dönemlerde iyice seyrelen, saç kıran gibi kafanın birçok yerinde dairesel kellikler oluşturan rahatsızlıkları olan kişiler toplum içine çıkmaktan kaçarlar. Bazen sinirsel bazen de genetik etkenler ile ortaya çıkan bu durumda saçın tamamı veya açılma olan kısımlarda hairhome farkı ile saçlarınıza ve kendinize yeniden hayat verebilirsiniz. Aylarca veya yıllarca süren ve sonucu yine de kesin olmayan saç ektirme yöntemleri insanların ciddi sağlık sorunu yaşamasına da neden olabilir. %100 sağlıklı ve ekonomik saçlandırma yöntemi olarak hairhome merkezimizde profesyonel olarak uygulanan fonodesgraft hair system's gerçekten en doğal ve en sağlıklı saçlandırma ürünüdür.

Haftanın 7 günü 24 saat online olarak iletişimde olan hairhome merkezimize ulaşıp, talep ve sorularınızı bize yazabilirsiniz. Bu konuda merak ettiğiniz detaylı bilgileri, uzman görüşlerini, ürünün kullanım süresi ve garanti olanaklarını da sitemizden takip edebilir ve müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizinle iletişime geçip saç sorunlarınızı birlikte çözebiliriz. Hayatınızın en özel günlerde çekildiğiniz tüm fotoğraflarda doğal görünümlü saçlarla her zaman güzel gözükeceksiniz. Belki de bu güne kadar beklediğinize pişman olacağınız en gerçekçi saçlara şimdi sahip olma fırsatını kaçırmayın. Kişiye özel hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti çalışmaları ile bu konuda çok özel çalışmalara imza atmıştır. Hiçbir saçlandırma uygulamamızda herhangi bir alerjik reaksiyon görülmemiştir. Sivilce, yara, terleme ve kaşıntı olmadan günlük yaşamanızı devam ettireceğiniz bir saç için doğru adrestesiniz. Diyelim ki renginden ve modelinden sıkıldınız. İstediğiniz zaman değiştirip yeni bir saç rengi ve modeli isteyebilirsiniz. Saç sorunlarınızdan kurtulmak için ücretsiz randevu olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Sitemizdeki telefon numaralarından bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Sadece sonucunda değil devamında da güvencemiz altındasınız.

Bu güne kadar yaptığımız işler ve müşteri memnuniyetimiz doğrultusunda eğitimli, profesyonel, kaliteli kadromuz...

Saç stilleri estetiği ve sağlıklı Saç çözümleri ile yenilikci

Başarımızı yeni fikir ve teknoloji odaklı çalışma anlayışını benimsemekteyiz.

Hizmetlerimiz Karşılığı Sizlerin Bize Verdiğiniz Mutluluk ve güvenle Kaleme Alıyoruz ....

 

          
  » Kurumsal « » Saç Sistemleri « » Uzman Görüşleri « » İletişim«
         
 
Kurumsal
     »HairHome
     »Marka Tescil
Fonodesgraft
     »saç protezi @protez saç çözümleri
Merak Etikleriniz
     »Kullanıcı Yorumları
Hair Systems
     »HH Saç Tasarım Uzmanı
     »HH Saç Teknisyeni Uzm
Protez Saç Bakım
     »Saç Sistemleri Bakım
Saç Sistemleri
     »HH Saç Ünite Avantajı
Uzman Görüşleri
Neden Hairhome ?
     »Hakkımızda
     »Saçlandırma Garantisi
İnsan Kaynakları
     »İnsan Kaynakları Başvuru Formu
İletişim Bilgileri
     »Yol Tarifi
     »Harita
     »Çalışma Saatlerimiz